ПолиграфияИнфо група dotbrain.eu ПринтГайд магазин TheDigitalPrint.info ПолиграфияИнфо ПринтСток БГОферта ПринтИдея
Error: Embedded data could not be displayed.

Въпроси и отговори
В Illustrator функцията Document Raster Efect оказва ли влияние върху елементите в ...
Какъв файл /pdf или postscript/ е за предпочитане да използваме при работа с печатн...
Може ли да се запише файл работен в Indesign версия CS3, за версия CS2?
Статии
Стандартизацията в полиграфията - стъпката от занаятчийството към инду...
Цифровият печат на drupa 2012 – Част I
CMYK+RGB – Цифровата цветна революция

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 12 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Юли 2010, 17:30 
Срамежлив

nasko написа:
Машината е Cronoflex 8 с централен барабан

Малее,при Иван Попов ли си?Бягай на далеч от тази фирма

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2010, 09:23 
Старо куче - медалист
Аватар

Ако ще критикуваш някой, дай поне някакво обяснение защо го правиш - подобни осъдителни твърдения без доказателства се наричат клевета - така че или пример или трия поста!

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2010, 18:39 
Срамежлив

awitohol написа:
Ако ще критикуваш някой, дай поне някакво обяснение защо го правиш - подобни осъдителни твърдения без доказателства се наричат клевета - така че или пример или трия поста!

Аз няма какво да пиша има google и там има доста мнения ,на хора които са работели там!
Колегата ми е писал лично и там съм отговорил,а ако сметнеш за добре ОК трий поста!
Но ако го изтриеш може аз да сметна ,че си от техния контингент и не само аз а и другите който са видяли !
И това няма да говори хубаво за теб!

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юли 2010, 21:34 
Старо куче - медалист
Аватар

Да се намеся докато не е станало късно!

Колегата awitohol правилно е направил забележка, защото имам строги правила, когато има подобни ситуации, с цел да се избегнат конфронтации с непроверени факти. Когато някой се оплаква от друг, всичко отива в раздела жалби и опаквания и там са позволени далеч повече неща, но само като се цитират факти и пишещия застава зад мнението си с факти(и излезе от анонимност) .

Колегата popaay пък не споменава имена на фирми, но то не е много трудно пък да се досетим кой кой е. Така че...

Нека да продължим с градивни теми и негативните коментари оставим или за Жалби и опаквания или просто си ги спестим.

Пиййс....

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2010, 10:51 
Старо куче - медалист
Аватар

Цитат:
Но ако го изтриеш може аз да сметна ,че си от техния контингент и не само аз а и другите който са видяли !

В този форум съм от контингента на модераторите и мое задължение е да следя за спазването на правилата - нищо лично! Идеята ми е, че може да обидиш някой, който да се опита да навреди на форума - което не е желателно, както сам се досещаш. Освен това, ако не те мързи, би било добре да опишеш решението на проблема в темата за флексопечата, за да могат и други да го видят - ако искаш да теглиш една майна на някого - тук е мястото :)

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2010, 19:12 
Срамежлив

awitohol написа:
Цитат:

В този форум съм от контингента на модераторите и мое задължение е да следя за спазването на правилата - нищо лично! Идеята ми е, че може да обидиш някой, който да се опита да навреди на форума - което не е желателно, както сам се досещаш. Освен това, ако не те мързи, би било добре да опишеш решението на проблема в темата за флексопечата, за да могат и други да го видят - ако искаш да теглиш една майна на някого - тук е мястото :)

Няма проблеми за триенето на постовете,така или иначе не са по темата.
Но аз фирма не съм споменавал!
Над 11г.съм печатар на флексо(в пловдивския регион),така че може и да не съм работил там но знам всичко за тая фирма!
Обяви и текът ежедневно за нея от агенция(агенции),познавам много колеги,които са се излагали да работят там и не направиха 4 месеца стаж там,даже и глоби им сложиха уж за брак.
Така че може да пуснете в търсачката(google)МНЕНИЯ ЗА ФИРМАТА
До скоро и със здраве :oops: на всички колеги

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2010, 20:54 
Старо куче - медалист
Аватар

братовчед ми (по майчина линия) Иван Попов, бог да го прости, беше последния от рода Попови, но не случи на жена...

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Юли 2010, 22:33 
Срамежлив

Така по темата Иван Попов= НОВА ПРИНТ(Нова Тимкомпакт АД)
Аз никога не съм работил там и никога няма да отида,ако ще турско да стане.Предполагам всички от Пловдив,който са в сферата на печата знаят за какво става въпрос.Даже предполагам ,че има колеги от форума,който са се сблъскали с тази фирма.
Ето и мненията на хора ,който са се сблъскали с нея,сами си правете изводите!

http://www.karieri.bg/forum/rabota/kompanii/632787_nova_print_plovdiv/

http://www.bgrabotodatel.com/company.php?id_firm=130

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2010, 09:19 
Старо куче - медалист
Аватар

Леле....

Кофти е положението.

Нали знаеш обаче, че в бгработодател, можеш да прочетеш подобни мнения за 60-80 % от печатниците в България.

Както и да е, ако е вярно е лошо.

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2010, 18:55 
Срамежлив

Maznio написа:
Леле....

Кофти е положението.

Нали знаеш обаче, че в бгработодател, можеш да прочетеш подобни мнения за 60-80 % от печатниците в България.

Както и да е, ако е вярно е лошо.

Не знам колко работници ще тръгнат да си хвалят работата по сайтове ,че много им харесва,колко е хубава,колко са доволни.То за това са тези сайтове даже мисля ,че можеш без да се регистрираш да пуснеш мнение за анонимност.

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2010, 10:07 
Старо куче - медалист
Аватар

Правилно - когато си недоволен си отваряш браузъра и плюеш... Внимаваш само да пазиш клавиатурата, че трудно се чисти... После излизаш навън изчистен от негативните емоции и зареден с надежда... След 3 дни осъзнаваш, че нищо не е толкова лесно, като плюенето и завистта... След още 3 дни си вече гладен... После идват студа и френиите... Но поне си си споделил "болката" - нещо от сорта на "Алоо, знам че не ме чуваш, но аз да си кажа"...
Нямам си идея защо споделям това - просто не одобрявам идеологията на подобни сайтове. В Тийнпроблем има по интересни теми ;-)

Върнете се в началото

Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2010, 11:16 
Старо куче - медалист
Аватар

InnovisioN написа:
...нещо от сорта на "Алоо, знам че не ме чуваш, но аз да си кажа"...
Нямам си идея защо споделям това - просто не одобрявам идеологията на подобни сайтове. В Тийнпроблем има по интересни теми ;-)

Ааа, много добре чуват. Познавам 2-3 шефчета дето се опитваха да упражнят натиск върху собствениците на сайта, че нещо не им се харесваше това, което пише за тях. А един приятел казва на новопостъпилите: "Виж какво пише в бгработодател и прецени дали искаш да работиш за мен." :D :D :D

Като се съберат повече от трима плюещи, човек може да се ориентира що за фирма е това. Пък и всеки средно интелигентен човек може да отсее оплакванията на некадърниците от мненията на нормалните хора. А в тийнпроблем има много по-аткрактивни теми, прав си. :D :D :D

Върнете се в началото

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 12 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа